Bedankt sponsoren Volvo en Akky Fit!
juli 19, 2015 //
De Vrouwentriathlon in Beesd wordt ook dit jaar mede mogelijk gemaakt door honderden deelneemsters, vele vrijwilligers en… sponsoren! Deze keer zetten we twee van onze trouwe sponsoren in de schijnwerper: Volvo Cars Nederland en Fitnesscentrum Akky Fit.
Trouwe deelnemers aan de Vrouwentriathlon in Beesd kennen de naam Akky Fit waarschijnlijk wel: instructeurs van dit fitnesscentrum in Beesd verzorgen ook dit jaar weer de warming up. Onmisbaar om met warme spieren aan de Vrouwentriathlon te beginnen! Bij Akky Fit kun je terecht voor bootcamp, Tae Bo, Clubpower, Spinning, Pilates en nog veel meer.
Ook Volvo Cars Nederland is dit jaar weer van de partij als sponsor van de Vrouwentriathlon Beesd. Parkeren tijdens de Vrouwentriathlon van Beesd is geen probleem, dankzij de ruim 100 parkeerplaatsen die Volvo Cars Nederland beschikbaar stelt.